home Finanse Ford leasing dla Ciebie i Twojego biznesu

Ford leasing dla Ciebie i Twojego biznesu

W biznesie liczą się mądre decyzje. Trzeba odpowiednio dobierać sobie partnerów, szukać tych niezawodnych i sprawdzonych. Dlatego właśnie Ford to najlepsza marka samochodów dla każdego, kto prowadzi swoją własną działalność. Flota samochodów marki Ford, bez znaczenia czy osobowych czy dostawczych, to gwarancja bezpieczeństwa dla biznesowych spotkań, realizacji, transakcji oraz wizerunku firmy.

Dlaczego Ford leasing to najlepsza opcja dla Ciebie i Twojego biznesu?

Dlaczego Ford leasing to najlepsza opcja dla Twojego biznesu?

  • niskie miesięczne koszty umożliwiające użytkowanie najlepszych samochodów na rynku,
  • możliwość leasingowania nawet przez 84 miesiące – najdłuższy czas leasingowania na rynku,
  • możliwość wykupienia samochodu po atrakcyjnej cenie po zakończeniu leasingowania,
  • korzystne ubezpieczenie,
  • najlepsze wsparcie techniczne i pomoc podczas sytuacji awaryjnych,
  • możliwość korzystania ze wsparcia mechaników, akredytowanych do pracy z samochodami marki Ford,
  • najlepszy wizerunek biznesowy – samochody marki Ford to jakość i prestiż, związane z tak długą historią marki i jej niebagatelną rolą w rozwoju motoryzacji.

To tylko kilka punktów, będących najlepszą odpowiedzią na pytanie dotyczące tego, dlaczego Ford leasinghttp://www.nhmotors.pl/ford-leasing.html– to najlepsza opcja. Ford leasing to możliwość zbudowania niezawodnej floty samochodów, czy to osobowych dla pracowników, czy transportowych, bez ponoszenia ogromnego wkładu finansowego i obniżenia w ten sposób możliwości finansowych firmy. Wynajem samochodów to stosunkowo nieduży koszt w skali miesiąca, umożliwiający korzystanie z nowych samochodów, a następnie wykupienie ich po atrakcyjnych cenach.

Ford leasing – Twoje biznesowe rozwiązanie

W biznesie liczą się oferty szyte na miarę. Leasing samochodów marki Ford to właśnie taka oferta. W zależności od okresu, na który konkretny samochód marki Ford będzie leasingowany, miesięczne koszty różnią się i są dopasowane do możliwości. To najbardziej atrakcyjny sposób na to, by móc korzystać z dobrego i sprawnego samochodu, który bardzo często jest najlepszym uzupełnieniem biznesowego wizerunku. Ford leasing to brak konieczności chodzenia na kompromisy – w przystępnej cenie w skali miesiąca, która absolutnie nie zrujnuje finansowych założeń i budżetu firmy, można użytkować doskonałej jakości samochód, niezawodny i bezpieczny. Dla tych pracowników, którzy spędzają mnóstwo godzin za kółkiem, to właśnie niezawodność i bezpieczeństwo są najważniejszymi cechami samochodu. Wsparcie techniczne i pomoc w awaryjnych i trudnych sytuacjach na drodze, które przecież mogą zdarzyć się każdemu, to również nieoceniona pomoc. Właśnie takie udogodnienia czekają na partnerów biznesowych marki Ford, którzy decydują się na leasing wybranych przez siebie modeli. To najlepsze biznesowe rozwiązanie – atrakcyjne pod względem finansowym, dająca skuteczne narzędzie pracy jakim jest nowoczesny samochód. Leasing samochodów marki Ford to wybór, który bardzo szybko przełoży się na dużo lepsze wyniki finansowe Twojego biznesu.